Зоря – Динамо. Студія і ПОВНИЙ матч НАЖИВО

ТОПове українське протистояння вже у третьому турі УПЛ! Гість студії – Роберто Моралес Більше новин у нас на сайті: InStat. Найточніші дані і найбільша база гравців ​​​​ 00:00 Студія перед матчем Початок трансляції ПЕРШИЙ ТАЙМ Перерва ДРУГИЙ ТАЙМ У #Скорофутбол перед поєдинком поговоримо єврокубковий графік Динамо, стартові поєдинки у Прем’єр-Лізі обох суперників. Хто цього разу вийде на вістрі атак Динамо? Чи зможе продовжити гольову феєрію Владислав Кочергін? Цікаву статистику для вас підготували Олександр Золотогорський ( та Олександр Новак () Далі дивіться зустріч Зоря – Динамо у повному обсязі. Коментатор матчу – Олександр Золотогорський. Приєднуйтеся до наших соцмереж та сайту і читайте новини першими: Twitter: Facebook: Instagram: