Сльози і втрачені надії України в сноубордингу на Олімпіаді: як Аннумарі Данчу на старт (не) пускали

Збірна України зі сноубордингу завоювала лише одну ліцензію на Олімпіаду-2022: у паралельному гігантському слаломі на Ігри до Пекіна відібралася Аннамарі Данча. По ходу олімпійського циклу вона вигравала “срібло“ чемпіонату світу (перше в історії України), а також неодноразово фінішувала у топ-10 на етапах Кубка світу. Однак перед стартом у Пекіні все пішло не так... #Олімпіада #СуспільнеСпорт #Пекін Слідкуйте за головними новинами спорту на сайті Суспільне Спорт: Підписуйтесь на спільноту Суспільне Спорт у Viber: Приєднуйтесь до Telegram-каналу Суспільне Спорт: Політика взаємодії з аудиторією на цифрових платформах Суспільного: