Зоря – Десна. Студія перед грою та ПОВНИЙ МАТЧ

14 тур УПЛ пройде у складних погодних умовах Більше новин у нас на сайті (​). 00:00 Студія перед матчем з О.Новаком та О.Золотогорським 41:30 Перший тайм 01:10:00 Гол, Олександр Гладкий (Зоря) 01:12:50 Гол, Андрій Тотовицький (Десна) 01:39:40 Перерва 01:55:05 Другий тайм 02:10:50 Гол, Олександр Гладкий (Зоря) 02:45:22 Нарізка усіх голів матчу Перший офіційний матч 2021 року для клубів української Прем’єр-Ліги. Як увіллються до складу Зорі новачки команди? Чим дивуватиме Скрипника Рябоконь? До 14 туру УПЛ у студії #СКОРОФУТБОЛ вас підготують Олександр Золотогорський (​) та Олександр Новак () Одразу після програми дивіться трансляцію поєдинку із Запоріжжя. Коментує Олександр Новак. Спілкуйтеся з ним в чаті. Приєднуйтеся до наших соцмереж та сайту і читайте новини першими: ​ Twitter: ​ Facebook: ​ Instagram: https://ww