Борисфен 1-6 Авангард (2тайм) часть 1

1/4 кубра Борисполя Борисфен - Авангард Рахунок: 1:6 Склад: Гопкало, Хименко, Безуглий, Цілик, Савоник(Сукач), Дмитренко, Мінаков, Гавриленко(Гуревич), Колп(Соловей), Панченко, Юрченко. Голи: Хименко 25“ По грі, коротко. Перший тайм був динамічний, та небезпечних моментів було маловато, як з нашого боку так і з боку суперника. Вже на 7“ зустрічі завдяки відвертій помилці захисників(ка) Борисфена, Гира відкрив рахунок. Правий бек невдало пішов в обіграш суперника, перехват м“яча, простріл в центр, удар, гол! Але вже на 20“ гравець захисту Хименко ефектним ударом з-за меж штрафного під поперечку вирівняв рахунок матчу. На прикінці тайму, наш гравець дуже сумнівно збив суперника в карному майданчику(не знаю як вам, але з трибун порушення - ну дуже сумнівне!!!)! Пенальти Авангард реалізував, 1:2, свисток на перерву. А в другому таймі ми “здохли“ і посипались! Хто де хотів, там і грав. Тим часом Авангард розривав в пух і