Футбол. УПЛ 2021/2022. 8 тур. Заря – Черноморец. Полный матч.

Матч 8 туру УПЛ Зоря – Чорноморець у Запоріжжі Зоря після поразки в Лізі конференцій спробує знайти свою гру Але Чорноморець теж б’ється за кожне очко з кожним суперником Профутбол Digital. КОГО ПОБИЛИ на Олімпійському? / Головний форвард Динамо / Зоря - Чорноморець Більше новин у нас на сайті - 💥 InStat. Найточніші дані та найбільша база гравців 00:00 #Скорофутбол 22:35 Початок трансляції зі стадіону 29:10 ПЕРШИЙ ТАЙМ – 2:0 30:10 Гол, Владислав Кабаєв (2 хв, Зоря Луганськ) 01:14:10 Гол з пенальті, Олександр Гладкий (45 хв, Зоря Луганськ) 01:15:40 Перерва 01:29:00 ДРУГИЙ ТАЙМ – 3:0 02:11:30 Гол, Аллах’яр Саядманеш (88 хв, Зоря Луганськ) Дивіться #СКОРОФУТБОЛ та пряму трансляцію поєдинку на Football Hub з 19:25 ✅ Приєднуйтеся до наших соцмереж та сайту і читайте новини першими: 🔸 Instagram - 🔸 Telegram - 🔸 YouTube -