П’ятирічка Гришівка 2-2 Арсенал Сахновщина. Осінній кубок 2016

29-го жовтня на стадіоні «Колос» був зіграний півфінальний матч розіграшу Осіннього кубку між командами «П’ятирічка» та «Арсенал». 90 хвилин основного часу пройшли в напруженій та видовищній боротьбі. Сахновщани двічі виходили вперед, а футболісти з Гришівки двічі відігрувалися, перевівши гру в овертайм. В додатковий час у «П’ятирічки» було мало шансів змінити перевагу на свою користь, адже команда догравала в дев’ятьох (Лапіка А. вилучений, Суєцький В. зазнав травми). Доля поєдинку вирішилася у серії післяматчевих пенальті. Наш голкіпер, Какадій О., зумів відбити перший удар суперників, але Мізюрін А. та Оспіщев С. не реалізували свої спроби. У фіналі “Арсенал“ поступився “Темпу“ (Сугарівське) з рахунком 1-3.