Шалені емоції у США під час матчу Україна-Швеція - Євро-2020 / Ніна-Україна #Shorts

💥 Повна версія відео на каналі Ніна-Україна: Швеція та Україна зустрічались у матчі 1/8 фіналу Євро-2020. За кого вболівали у Нью-Йорку, США? Я була у двох барах у Нью-Йорку під час гри і поспілкувалась з місцевими глядачами - як американцями, так і європейцями! Огляд Матчу Швеція Україна 2:1! (Футбол 24) ГОЛ! 0:1. Зінченко, 27 хв. Збірна України опанувала емоції після стартового натиску суперника. Ярмоленко організував момент для Яремчука, однак форвард “синьо-жовтих“ програв дуель Ольсену. За кілька хвилин Андрій розкішним пасом шведою знайшов Зінченка на дальній стійці, а представник Манчестер Сіті потужним ударом “прошив“ голкіпера. ГОЛ! 1:1. Форсберг, 43 хв. Втримати перевагу до перерви не вдалося. На 43-й хвилині Форсберг отримав м’яч перед карним майданчиком і наважився на удар. Рикошет від Забарного не залишив шансів Бущану – 1:1. У другому таймі команди не забивали, а тому матч пере