Слова Дешама после матча Испания 2:1 Франция | ЕВРО-2024

Подписывайся на канал - 👈 Матч Іспанія - Франція, який проходив у Мюнхені, закінчився з рахунком 2:1 на користь номінальних господарів. Першою вперед вийшла Франція. На 9-й хвилині Кіліан Мбаппе навісив з лівого флангу, а Рандаль Коло Муані виграв верхову боротьбу та точно пробив головою по воротах іспанців. Іспанія зуміла реабілітуватись на 21-й хвилині. Ламін Ямаль неймовірним ударом з-за меж карного майданчика влучив у дев’ятку. Вінгер у віці 16 років та 362 дні став наймолодшим автором голу в історії Євро. Переможний мʼяч стався на 25-й хвилині. Дані Ольмо виграв боротьбу в Орельєна Чуамені та пробив з меж карного майданчика, м’яч рикошетом від Жюля Кунде влетів у сітку - 2:1. Французи в групі переграли Австрію (1:0) та зіграли внічию з Нідерландами (0:0) та Польщею (1:1). У плей-офф команда Дідьє Дешама виявилася сильнішою за Бельгію (1:0) та пройшла у серії післяматчевих пенальті Португалію - 5:3 (0:0). Іспанці на шляху до